Apie medeiną

parako kvapas - Panevėžyje

Šaudykla “Medeina” – 2018m. įkurtas šeimos verslas, kurio tikslas kiekvienam suteikti įvairias šaudymo paslaugas. Šiuo metu, tai vienintelė šaudykla Panevėžyje ir Panevėžio rajone. Profesionalus darbas ir inovatyvūs sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti bei plėsti savo veiklą. Pagrindinis mūsų tikslas – skatinti žmonių susidomėjimą šiuo sportu bei tobulinti kiekvieno įgūdžius. Siekiame, jog šaudymas į skriejančias molines lėksteles ne tik prisijungtų prie kitų populiarių laisvalaikio praleidimo būdų ir taptų puikia pramoga įvairaus amžiaus žmonėms, bet ir populiarėtų kaip sportas. Šaudymas į skriejančias molines lėkšteles yra labai smagus bei azartiškas sportas.  Mūsų šaudymo centre laukiami tiek šauliai profesionalai ar megėjai, tiek pirmą kartą rankose ginklą laikysiantys naujokai, norintys tobulėti bei mokytis. Taip pat laukiami ir jaunieji šauliai, kurie su intruktoriaus ir tėvelių priežiūra turės galimybę išbandyti šią pramogą. Susidomėjusius šiuo sportu, maloniai pakonsultuos bei suteiks svarbių pamokų patyrę šauliai.

Mūsų šaudykla, įsikūrusi netoli Panevėžio miesto, siūlo šaudymą į judančius taikinius (lėkšteles). Taip pat atvirame šaudymo centre turite galimybę išbandyti savo taiklumą pistoletu  – šaudymas į taikinį 25m, 50m arba 100m atstumu. Kiekvieną savaitę vykdome šaudymo į judančius taikinius (lėkšteles) treniruotes, į kurias gali registruotis visi norintys. Taip pat organizuojame varžybas, kurių metu kviečiame visus norinčius šaulius susirungti skirtingo pajėgumo grupėse bei kovoti dėl prizų.

Ši šaudykla Panevėžyje – tai puiki vieta aktyviai praleisti laisvalaikį bei atitrūkti nuo miesto šurmulio. Gamtos apsuptyje organizuojame įvairius renginius patyrusiems šauliams bei pradedantiesiems. Taip pat vykdome būsimų medžiotojų parengimą praktiniam egzaminui. Organizuojame šeimos šventes, gimtadienius, draugų susibūrimus, bernvakarius, mergvakarius ir t.t., kurių metu turėsite galimybę tarpusavyje surengti varžybas bei smagiai ir išskirtinai praleisti laiką.

Maloniai kviečiame jungtis prie mūsų ir išbandyti savo taiklumą bei  rankos tvirtumą!